Баннер
E-mail
Lexicon Alpha StudioLexicon Omega Studio

Lexicon Lambda Studio
Увеличить


Lexicon Lambda StudioЗадайте вопрос по этому товару

Описание товара:

24 біт, 2 мікрофонних, 2 лінійних, 1 інструментальний входи, 2 лін.виходи, USB, мікшування 48 треків, Steinberg Cubase LE, Lexicon Pantheon VST plug-in, живлення від USB, PC@MAC, MIDI, +48В фантом

Настільна студія звукозапису Lambda - це завершене рішення для запису звуку за допомогою комп'ютера. USB I/O мікшерний пульт та MIDI інтерфейс доповнюється програмним забезпеченням Steinberg's Cubase LE® для багатотрекового запису на РС і Мас та плагіном Lexicon Pantheon™ reverb. Lambda продовжує добрі традиції, що були розпочаті студією Omega. Міністудія живиться від USB порту і являє собою мікшерний пульт з XLR мікрофонними та TRS балансними лінійними входами. Мікрофонні входи оснащено фантомним живленням та TRS інсертами. На передній панелі міністудії, окрім регуляторів рівня та чутливості, розташовано високоомний інструментельний вхід та вихід для навушників.

Lambda дозволяє передавати до комп'ютера цифровий потік з частотою дискритизації 44,1 або 48 кГц та квантуванням 16 або 24 біти і забезпечує двотрековий запис з чотирьох джерел одночасно. Нульова затримка сигналу дає можливість проведення контролю над процесом запису в режимі реального часу, а найсучасніше програмне забезпечення допоможе Вам створити музичний продукт високої якості.

2 лінійні, 2 мікрофонні входи;

2 інсерти для мікрофонних входів;

Фантомне живлення 48 В;

Живлення від USB порту;

MIDI вхід/вихід;

S/PDIF вхід/вихід;

4 шинна конфігурація;

Інтерфейс USB;

Високоякісні мікрофонні передпідсилювачі;

4-сегментний двоканальний індикатор рівня;

Пікові індикатори;

Steinberg Cubase LE редакторська програма;

Розміри 86х165х165 мм;

Вага 0,86 кг.График работы
Производители


Голосование
Где вы нас нашли?